KALENDÁŘ SBĚRU 33 LÉČIVÝCH ROSTLIN  - zdarma ke stažení zde 

Jsem průvodkyně na vaší cestě ke zdraví

Pomáhám vám probudit vaši vnitřní léčivou sílu.

Pracuji s Schüsslerovými minerálními solemi, Tvářovou diagnostikou, homeopatií, bylinkami, bylinnými tinkturami, metodami energetické psychologie, grafologií, využívám svoji intuici.

Vnímám víc než jenom to, co říkáte. Naslouchám vašim slovům a vytvářím bezpečný prostor pro naši komunikaci. 

Dívám se s vámi i za hranici fyzického těla a jsem nadšená, když vy se cítíte lépe. 

Jolana Bieliková - jsem vaše průvodkyně na cestě ke zdraví
Jolana Bieliková - probouzím ve vás sílu mocného léčitele

Jedno známé heslo říká, že život je chemie. Mám chemii ráda, vystudovala jsem ji. Naše tělo vnímám jako jednu úžasnou a velmi důmyslnou chemickou továrnu, kde probíhají jednoduché i velmi složité procesy. 

Proto, aby vše probíhalo správně, jsou potřeba ty správné vstupy a výstupy. Vše by mělo být v rovnováze. To je pro mě jeden úhel pohledu.

Druhý, mnohem více fascinující je ten, že v našem těle kromě vědecky prokázaných procesů probíhají i takové, které zatím věda nedokázala zdůvodnit.

Je tu něco ... energie...., která umí vyléčit i to, co lékařská věda pouvažuje za konečnou stanici. 

Energie, kterou máme každý v sobě, a která přesně ví, co je pro nás v tu danou chvíli dobré a co ne. Jenom jsme na ni jaksi pozapomněli a neumíme jejím signálům naslouchat.

Věřím, že to, co potřebujeme k nápravě našeho zdraví, máme v naší blízkosti nebo se to k nám v pravý čas dostane.

Je jenom na nás, abychom se naučili tyto signály vnímat, naslouchat jim a s důvěrou je následovat. 

A to se snažím učit sebe, své okolí i vás. 

A proto pracuji i s minerálními solemi. Jde o jednoduchý princip, který se můžete naučit i vy (narozdíl třeba od homeopatie) a být krůček blíž k nezávislosti ve zdraví. 

Proto také připravuji bylinkový kurz, abyste nebyli závislí ani na systému, ani na žádných terapeutech. Abyste se naučili vybrat z toho obrovského množství možností tu nejlepší pro vás. 

Učím vás vnímat to, co je pro vás to nejlepší.

Jolana Bieliková - probouzím ve vás sílu mocného léčitele

Co říkají klienti

Zlepšení už po 3 týdnech užívání minerálních solí

Joli, děkuji za tvářovou diagnostku doplněnou osobní konzultaci a výběrem tkáňových solí. Moc se mi líbilo spojení povídání s procházkou a tvůj laskavý a kamarádský přístup. Navrhla jsi mi 5 soli, které užívám skoro 3 týdny a již teď mám pozitivní změny. Měla jsem často bolest hlavy, určitě jednou až 2x do měsíce, teď mě již přes měsíc nebolela. Budily mě návaly horka se zrychlením tepu a nemohla jsem pak dlouho usnout. To se mi stalo třeba i 3x za noc, teď se jen vzbudím, stačí mi vystrčit nohy z pod peřiny a usínám. Oboje - hlava i horka - bylo dost únavné a vyčerpávající. Teď se cítím ráno odpočatější. Jsem zvědavá a těším se na další přínosy 🤩

                                                    Děkuji ti za inspiraci. Jana Šmejkalová 🥰🙏